המוצרים המרכזיים שאת צריכה לטיפוח גבות מושלם

הגבות שלנו יוצרות למעשה מסגרת סביב העיניים, מדגישות את מבנה העין ומטשטשות פגמים וליקויים מבניים, מה שהופך את העיצוב שלהן ושמירה על מראה גבות נקי ומטופח לחשוב במיוחד. טיפוח הגבות מתחיל לרוב בעיצוב הגבה והתאמה שלה למבנה העין והפנים בשילוב הקפדה על ניקוי וסילוק שיער גבה מיותר וכן גזירה וקיצור של שערות ארוכות היוצרות מראה של גבה פרועה ולא מסודרת.

לטובת כל אלו, ישנם כיום מגוון רחב ועשיר למדי של מוצרי טיפוח ואיפור לגבות אשר באים לסייע ולתת מענה בעיקר לבעלות גבות דלילות, קצרות, לבעלות שיער גבה בהיר ושקוף או במקרים של גבות עבותות שניקוי בלבד אינו מספק בכדי לשלוט בהן ולהביא למראה מסודר ומוקפד לצד ליקויים מבניים אחרים. גם גבה "מושלמת" מבחינה מבנית תוכל תמיד לקבל שדרוג ומראה מטופח ומחמיא יותר באמצעות השקעה ראויה, בהתאמה לצורך, למאפייני הגבה ולמבנה הפנים כולו. לשם כך ריכזנו עבורך כאן ארבעה מוצרים מרכזיים שיוכלו לסייע לכל אחת לטפח ולדאוג לעיצוב הגבות – מתחילים:

ראשית כל, עיפרון גבות – עיפרון לגבות הוא עיפרון איפור רך ועדין המכיל פיגמנט בצבעי שיער טבעי ומיועד לתיקון ליקויים מבניים ואחרים בגבה, דוגמת: 

  • מילוי חור ו/או אזור חסר שיערות בגבה למראה אחיד וטבעי.
  • מילוי גבה דלילה וחסרה ליצירת מראה גבה מלא.
  • עיבוי גבה דקיקה להעצמה ויצירת נוכחות ומסגרת טבעית ובולטת לעיניים.
  • הארכת גבה קצרה והשלמת אזור חסר לאורך העין.
  • תיקון מבני, הארכה ועיצוב של גבה ישרה למראה נשי, מעוגל וחתולי.

בבחירת העיפרון המתאים, חשוב לבחור בדגם בגוון זהה ככל הניתן לגוון שיער הגבה המקורי, וכמובן בדגם איכותי ועמיד בעל קצה דק שיאפשר דיוק להשלמה ולתיקון תוך יצירת מראה טבעי. אחד הדגמים הפופולאריים והמדוברים לאחרונה ברשתות נקרא RUNWAY READY Brow Perfector Pencil עיפרון גבות של BYNETA מבית נטע אלחמיסטר שזוכה לביקורות חיוביות רבות ובהחלט שווה בדיקה. 

ג'ל לגבות – הג'ל לגבות הוא מוצר המיועד בעיקר לבעלות גבות מלאות, עבות ובעלות שיער גבה ארוך אשר עשוי להיראות לעתים פרוע ולחרוג מן "הגבולות" שהוגדרו לו, לטובת מראה גבה נקיה ומסודרת. 

ג'ל גבות הוא למעשה מוצר רב שימושי אשר מאפשר קיבוע של הגבה, מעניק מראה גבות אחידות ומסודרות עם נגיעה של ברק טבעי, וכן כולל בין היתר אפשרויות בחירה בין ג'ל שקוף למוצרי ג'ל בעלי פיגמנט לחיזוק צבע השערה או שינוי שלה.

צלליות – בשונה ממוצרים העוסקים בשדרוג וחיזוק מראה הגבה הטבעי, הצלליות הן מוצר איפור שנועד לנצל את מראה הגבות לצורך הדגשה והתכתבות עם צבע העיניים, לצד גוונים ונגיעות של מוצרי איפור נוספים. שימוש בצלליות לגבות יבוא יחד עם צלליות לעיניים במטרה ליצור מראה של ניגודיות או מראה משלים של צל טבעי שנוצר בין אלמנטים שונים בעין וסביבה.  בבחירת צלליות מתאימות, חשוב להביא בחשבון את צבע העיניים, גוון העור הטבעי וכן את סגנון האיפור הכולל, ליצירת מראה הרמוני, טבעי ומחמיא. מומלץ להתבסס על צלליות מאבקה דחוסה בשילוב רכיבי ברק ולחות, לעמידות ולמראה זוהר. 

וגם אייליינר נוזלי – ככלל, אייליינר הוא מוצר מתחום איפור העיניים ומיועד בעיקר להדגשה וצביעת הריסים. עם זאת, יתרונות המוצר הביאו גם לפיתוח של אייליינר נוזלי לגבות כמוצר משלים באמצעותו ניתן ליישם ולבצע את כל השימושים הרצויים כאשר בשונה מעיפרון מוצק, אייליינר הנוזלי מיושם באמצעות מברשת עדינה הטבולה בפיגמנט נוזלי ומועשר שמאפשר רמת דיוק גבוהה יותר, מראה רך וטבעי והדגשה של הגבה כולה.

לצד תיקון מראה הגבות והליקויים המבניים, האייליינר נוזלי מאפשר גם שליטה בגוון הגבה ושינוי של צבע הגבה כולה. שימוש זה מתאים בעיקר לבעלות גבות בהירות המעוניינות במראה כהה ודומיננטי יותר של הגבה. בדומה לאפשרות שמציע אייליינר טוש דק במקרה של ריסים, גם האייליינר לגבות יכול ליצור הפרדה בין שערות הגבה ולהעניק לך מראה מודגש, מוקפד ומטופח.

שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם